Recepcjonista / Kelner / Kucharz / Pomoc kuchenna Siedlce

Oferta pracy dodana przez: Kamienicahotel, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Kamienicahotel, w dniu: 2019-07-04

Pełna treść ogłoszenia:

Szukamy:
Recepcjonista / Kelner
Kucharz / Pomoc kuchenna
do Hotelu Kamienica w Siedlcach

Zadania:
- obsługa restauracji lub recepcji hotelowej, imprez okolicznościowych, konferencji, catering

Wymagania:
- pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- w przypadku recepcjonisty komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie przez e-mail, FB lub kontakt telefoniczny.

Hotel Kamienica
Wojska Polskiego 60,
08-110 Siedlce
+48606968186
kamienicahotel@gmail.com
www.hotel-kamienica.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Siedlce

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48606968186

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSiedlce.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty